تماس باما

تهران -میدان نامجو- خیابان سلمان فارسی -کوچه حسینی نژاد -پلاک 20

0912-2337506   021-77600975

درباره ما

شرکت مهندسی فرا آوا فعالیت خود را در زمینه سیستمهای صوتی و تصویری و کمک آموزشی از سال 1388 شروع کرده ، از جمله اهداف مهم شرکت همکاری با اکثر سازمانها  و...

خدمات

شرکت مهندسی فرا آوا نه تنها به ورود تکنولوژیهای جديد فكر مي‌نمايد بلكه بعد از تجهيز یه دنبال ارائه خدمات و پشتيباني بهتر است این شرکت با تعداد زيادي از مراكز...

Sample Data-Articles

شرکت مهندسی فرا آوا نه تنها به ورود تکنولوژیهای جديد فكر مي‌نمايد بلكه بعد از تجهيز یه دنبال ارائه خدمات و پشتيباني بهتر است این شرکت با تعداد زيادي از مراكز دولتی و خصوصی فعالیت کرده و به لصف خدا توانسته نظر سازمانها و ادارات را به خود جلب کند .گستره خدمات ما ؛ کلیه استانهای کشور را شامل می شود و گروه فنی این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر ایران نسبت به رفع عیب و انجام امور پشتیبانی سیستمها اقدام لازم را انجام می دهند. فروش آغاز تعهد ما است نه پایان آن اطلاع رسانی به موقع، آگاهی از انتظارات، پاسخگویی به سئوالات و تامین نیازهای هریک از مشتریان در دورترین یا نزدیک ترین نقاط کشور از برنامه های اصلی شرکت است.بااین هدف، برای سهولت بیشتر خدمات زیر را به عموم خریداران و مصرف کنندگان محصولات شرکت ارائه میدهد.

امروز با توجه به گسترش بازارهای رقابتی در جهان و تاثیر آن در اقتصاد کشور و همچنین توجه شرکت‌های تولیدی و خدماتی به اهمیت ارائه خدمات برتر، ضرورت طراحی و تولید سیستم‌های مکانیزه یکپارچه در رابطه با مدیریت خدمات پس از فروش دوچندان شده است. این شرکت با توجه به اهیمت این موضوع نسبت به معرفی خدمات پس از فروش خود اقدام نموده است

سرویس و تعمیرات، خدمات گارانتی، تامین قطعات

سرویس و تعمیرات، خدمات گارانتی کلیه دستگاه‌ها در واحد پس از فروش با پیشرفته‌ترین ابزارهای فنی انجام می‌گردد. تامین قطعات مورد نیاز فقط از نمایندگی‌های اصلی با ضمانت کیفیت تهیه می‌شوند. در صورتیکه در
هر یک از استانهای کشور استقرار دارید با نمایندگان این شرکت تماس حاصل فرموده تا در اسرع وقت نسبت به ارائه خدمات به شما اقدام گردد.

All JoomlaShine templates come with a responsive design to make sure that your website will look beautiful not only on all major web browsers but also on mobile devices.

We also offer a mobile version of the main menu to enhance the mobile user experience. There are 4 types of mobile menu to choose simply by a few clicks via administrator:

Sticky Mobile Menu

Sticky mobile menu allows your users landing on your site using a mobile device easily access to your menu from anywhere on the website, without having to scroll back to the top of the page. By default, sticky menu is automatically enabled for both mobile and desktop devices in Menu & Site Tools section.

Sticky Mobile Menu


Default Mobile Menu

This is the default mobile menu style showing the menu in full-width form under the toolbar.

Default Mobile Menu


Mobile Menu with Push Effect

The mobile menu will appear from the left/right while website content will be pushed to the same direction.

Push Right

Push Right

Push Left

Push Left


Mobile Menu with Slide Effect

The mobile menu will slide in from the left/right and overlap website content.

Slide Right

Slide Right

Slide Left

Slide Left

 

 

 

 

شرکت مهندسی فرا آوا فعالیت خود را در زمینه سیستمهای صوتی و تصویری و کمک آموزشی از سال 1388 شروع کرده از جمله اهداف مهم شركت همکاری با تمامي سازمانها و دانشگاه های كشور عزيزمان ايران بوده و در این راستا تعداد زیادی از این مراکز با تجهیزات پیشرفته این شرکت تجهیز گردیده اند,گستره کار این شرکت به وسعت میهن عزیزمان ایران بوده و لذا اکثر مراکز آموزشی و دانشگاهی در تمامی استانها وشهرها از سیستمهای این شرکت استفاده نموده و این شرکت خدمات خود را به همگی مراکز ارائه می دهد..

در این خصوص این شرکت با تلاش بی وقفه توانسته تعداد بیش از 200 مرکز آموزشی ، سازمانها ، ادارات دولتی ، شرکت نفت و گاز ...را در سراسر ایران اسلامی تجهیز نموده و با یاری خداوند متعال در این راه تلاش خود را ادامه خواهد داد.

در این راستا شركت مهندسی فرا آوا تلاش می نماید در بحثهای جدی صوتی وتصویری و آموزشی از امکانات روز دنیا استقاده نماید.

At JoomlaShine.com, we put great efforts in optimizing our templates performance by multiple techniques like image sprites application, clean html code output and now one new step CSS/JS Compression.

What it does is to combine all CSS/JS files into a single file and deliver it in GZIP compressed state to browser. This feature significantly reduce http request number to server as well as overall loading size, which results in 35% performance boost.

Before enabling CSS/JS compression

Before enabling CSS/JS compression

After enabling CSS/JS compression

After enabling CSS/JS compression

CSS/JS Compression feature is enabled on this demo website. You can check the source code to see how it works.


Custom CSS File(s)

This feature allows you to load multiple custom CSS files among with template default files. This feature is very useful, when you have special dedicated CSS file for content styling.

Custom CSS files are loaded among with other template CSS files

Custom CSS files are loaded among with other template CSS files

Just put custom CSS files to template's CSS folder and define them in template parameter Custom CSS File(s) each file name at a line. If you enable CSS/JS Compression feature, all custom CSS files will be compressed as well.

زیر مجموعه ها

محصولات دیگر

مشتریان فرا آوا
 سازمان بورس کشور

شرکت ملی نفت 

دانشگاه آزاد اسلامی

خبرنامه ماهیانه

تجهیز سالن کنفرانس آموزش و پرورش و افتتاحیه سالن بدست ریاست جمهوری

تجهیز سالن تالار معلم ، اتاق وزیز کشور ، اتاق وزیر راه و شهر سازی ، کشتی سازی صدرا و...

اجرای پروژه فاوا سیستم کنفرانس

دوربین های FULL hd با خروجی USB,IHDMI,SDI

سیستم کنفرانس ایرانی ، میکروفن کنفرانس ، لابراتوار زبان ، پنل vsp ، دوربین FullHD , دوربین چرخشی ، دوربین آمفی تئاتر ، رکوردر  soudset ، Avermedia 

درباره ما

شرکت مهندسی فرا آوا فعالیت خود را در زمینه سیستمهای صوتی و تصویری و کمک آموزشی از سال 1388 شروع کرده از جمله اهداف مهم شركت همکاری با تمامي سازمانها و دانشگاه های كشور عزيزمان ايران بوده و در این راستا تعداد زیادی از این مراکز با تجهیزات پیشرفته این شرکت تجهیز گردیده اند,گستره کار این شرکت به وسعت میهن عزیزمان ایران بوده و لذا اکثر مراکز آموزشی و دانشگاهی در تمامی استانها وشهرها از سیستمهای این شرکت استفاده نموده و این شرکت خدمات خود را به همگی مراکز ارائه می دهد.